SPORTOWY SUKCES PODCZAS II MISTRZOSTW POLICJI W PŁYWANIU DŁUGODYSTANSOWYM

W miniony piątek na Zalewie na Piaskach w Kryspinowie odbyły się II Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji w Pływaniu Długodystansowym, zorganizowane przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie, pod patronatem Komendanta Głównego Policji. Koordynatorem przedsięwzięcia był nadkom. Marcin Dakowicz – kierownik Reprezentacji Polskiej Policji w pływaniu. Sportowy sukces podczas zawodów osiągnęła nasza koleżanka Anna Brygier – pracownik cywilny naszej komendy.

8 września br., na Zalewie na Piaskach w Kryspinowie o tytuł najlepszej pływaczki w kategorii pracownik cywilny Policji walczyła nasza koleżanka z kościańskiej komendy Anna Brygier. Zawodnicy, zmagając się z czasem i własnymi słabościami mieli do pokonania dystans o długości 3 km. Podczas mistrzostw obecny był insp. Tomasz Drożdżak, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie, który obserwował i kibicował biorącym udział w rywalizacji.

Wśród pracowników cywilnych, biorących udział w mistrzostwach najszybsza była Anna Brygier z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie, przepływając dystans 3 kilometrów w czasie 58 min 6s.

Puchary Komendanta Głównego Policji wręczył zwycięzcom insp. Tomasz Drożdżak. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie serdecznie pogratulował wszystkim zawodnikom. Każdy z uczestników otrzymał także pamiątkowy medal z rąk nadkomisarza Marcina Dakowicza – kierownika Reprezentacji Polskiej Policji w pływaniu.

Naszej koleżance Annie Brygier, która wolny czas poświęca swojej pasji do sportu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

fot. Małopolska Policja

Najnowsze artykuły