HARMONOGRAM ZNAKOWANIA ROWERÓW WE WRZEŚNIU

Zapraszamy rowerzystów do znakowania swoich jednośladów. Osoby, które chcą oznakować swój rower mogą to zrobić w środę, 20 września 2023 roku w godzinach od 16:00 do 19:00 w Kościanie. Przedstawiamy również pełny harmonogram znakowania na wrzesień.

Informujemy o kontynuowaniu akcji znakowania rowerów w ramach usługi WIBEROO – Wielkopolski Bezpieczny Rower. Przypominamy, że usługa polega na oznakowaniu przy pomocy ręcznej znakowarki mikroudarowej, poprzez trwałe naniesienie metodą grawera indywidualnego numeru na ramę roweru a następnie jego rejestrację w systemie. Mieszkańcy otrzymują swobodny dostęp do danych roweru, a w chwili sprzedaży lub kradzieży roweru właściciel zobowiązany jest do zamieszczenia stosownej informacji na swoim koncie znajdującym się na platformie wiberoo.pl. Podczas zakupu jednośladu, nabywca ma możliwość sprawdzenia czy oznakowany rower nie jest skradziony. Usługa znakowania jest dobrowolna i bezpłatna.

We wrześniu planowane są następujące terminy znakowania rowerów:

20.09.2023r. w godzinach 16:00-19:00

26.09.2023r. w godzinach 16:00-19:00

Stanowisko do znakowania będzie się znajdować na placu przy budynku „B” Komendy Powiatowej Policji w Kościanie. W celu uniknięcia kolejek prosimy o umówienie się na konkretną godzinę dzwoniąc pod numer telefonu: 47 77 26 200 (można dzwonić od poniedziałku do piątku od 8:00 do 14:30). Znakowanie oraz wszystkie związane z nim formalności trwają około 15-20 min.

Przypominamy o konieczności posiadania w dniu znakowania roweru dowodu osobistego, dowodu zakupu jednośladu lub karty gwarancyjnej oraz wskazania adresu e-mail.

Serdecznie zapraszamy!

 

Źródło: KPP Kościan

Najnowsze artykuły