KOŚCIAN SMAKUJE! DO WYGRANIA VOUCHERY O WARTOŚCI 1000 ZŁ!

Rusza letnia promocja restauracji i barów działających w sercu Kościana, czyli na wyspie pomiędzy kanałami Obry. Do smakowania i wspólnej zabawy zaprasza Urząd Miejski i pięć lokali gastronomicznych.

Położona pomiędzy kanałami Obry wyspa, zwana też sercem Kościana, przechodzi od kilku lat rewitalizację, która tchnie w nią nowe życie i uporządkuje przestrzeń publiczną na najbliższe dziesięciolecia. Na nowo zagospodarowano tereny wypoczynkowe przy mostkach i na bulwarze. Zrewitalizowano wielofunkcyjny teren rekreacyjny na Łazienkach. Powstały pełne zieleni ciągi spacerowe z miejscami do wypoczynku i aktywności sportowej.

Wszystkich, którzy korzystają z zielonych brzegów wyspy organizator konkursu „Kościan smakuje” pragnie zaprosić do jej centrum, w okolice rewitalizowanego Rynku i deptaka, a dokładniej do restauracji i barów serwujących dania obiadowe.

Konkurs promujący smaki kościańskiej wyspy składać się będzie z trzech, miesięcznych edycji. Po każdej, z grona gości lokali biorących udział w promocji, wyłoniony zostanie zwycięzca, który otrzyma vouchery o łącznej wartości 1000 złotych!

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba w wieku od 13 lat, która w okresie od 20 czerwca 2023 r. do 20 września 2023 r. dokona zakupu o wartości co najmniej 50 zł w wyznaczonych lokalach gastronomicznych i udzieli pisemnej odpowiedzi na pytanie „Jakie smaki Kościana lubisz najbardziej?” Odpowiedź wraz z dowodem zakupu należy pozostawić w lokalu i czekać na werdykt jury, które wybierze najciekawszą odpowiedź. Do wygrania zestaw pięciu voucherów o wartości 200 złotych każdy. Na „przejedzenie” tysiąca złotych zwycięzca będzie miał trzy miesiące.

W konkursie, którego organizatorem jest Urząd Miejski Kościana bierze udział pięć lokali gastronomicznych:

Pierogarnia, Rynek 14

Gospoda RYŚ, ul. Garbarska 13

Bistro NAD OBRĄ, ul. Wrocławska 17

Euforia Smaku, ul. Wrocławska 7

Kebab Star Marks & Indyjska Restauracja, ul. Szewska 40

Najnowsze artykuły