FESTYN RODZINNY

Nadleśnictwo Kościan oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej zapraszają wszystkie dzieci i dorosłych na festyn rodzinny, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 czerwca na placu wewnętrznym Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kościanie, przy ulicy Bączkowskiego 5a.

Konkurs plastyczny “Pożar lasu? Działaj zawczasu!” został rozstrzygnięty. Zwieńczeniem tego wydarzenia będzie festyn, który rozpocznie się o godzinie 13:00 ceremonią wręczenia nagród laureatom konkursu.

Na festynie nie zabraknie atrakcji dla osób w każdym wieku. Wozy strażackie, samochód patrolowy, quad ratowniczy, nauka udzielania pierwszej pomocy, gaszenie pożaru domku, czy gry edukacyjne, to tylko niektóre z przygotowanych zabaw. Każdy kto odwiedzi stanowiska strażaków i leśników, zaliczy przygotowane zadania i uzbiera wszystkie pieczątki, weźmie udział w losowaniu nagród.

Nie może zabraknąć sklepu z zabawkami Kajtek i wakacyjnych zabaw: namiot Playmobil, gra “Nogi stonogi Egmont”, letnie tatuaże dla każdego.

Żeby wystarczyło sił na wszystkie atrakcje jakie przygotowaliśmy, na dzieci będą czekały lody i wata cukrowa. Do zobaczenia!

 

 

Najnowsze artykuły