UTRUDNIENIA W RUCHU

W związku z organizacja zawodów Triathlon Kościan-Nowy Dębiec w dniu 3 czerwca 2023 roku wystąpią następujące utrudnienia w ruchu:

W godzinach 9:45 – 11: 45 całkowicie wyłączone z ruchu będą drogi na trasie Nowy Dębiec – Gryżyna – Osiek (do drogi na Nowy Dębiec) oraz droga gminna  Nowy Dębiec – Osiek

W godzinach 13:00 – 17:00 całkowicie wyłączone z ruchu będą drogi na trasie Nowy Dębiec – Gryżyna – Osiek – Januszewo (do progu zwalniającego) oraz droga gminna Nowy Dębiec – Osiek

Od godziny 9:45 do godziny 17:30 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu teren bezpośrednio przy plaży w Nowym Dębcu oraz ulice: Główna od drogi powiatowej do ul. Leśnej; ul. Leśna przy plaży, ul. Deptak od „Stara Kuflandia Pizza & Bar”  do ul. Głównej.

Od godziny 11.45 do godziny 13.15 całkowicie z ruchu wyłączony zostanie odcinek ul. Deptak od skrzyżowania z ul. Szarotkową do ul. Głównej.

Dojazd do Nowego Dębca będzie możliwy przez cały dzień od Zglińca przez parking usytuowany wzdłuż ul. Głównej i dalej ul. Dębową, w podobny sposób będzie możliwy wyjazd z Nowego Dębca.

 

Źródło: Gmina Kościan

Najnowsze artykuły