POŻAR HALI MAGAZYNOWEJ NA ULICY CHŁAPOWSKIEGO

Pożar wybuchł na terenie warsztatu magazynowego przy ul. Chłapowskiego w Kościanie. W pobliżu znajdowało się kilka innych, starych magazynów. Dzięki natychmiastowej reakcji strażaków ogień nie rozprzestrzenił się.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do służb dziś (24.05.) o godzinie 15:06. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży JRG Kościan oraz jeden OSP Kościan.
– Po dotarciu strażaków na miejsce okazało się, że pożarem objęte jest wyposażenie magazynu. Strażacy natychmiast przystąpili do gaszenia, a dzięki szybkiej akcji ogień udało się szybko opanować i nie rozprzestrzenił się on na dalszą część obiektu – informuje Dawid Kryś, oficer prasowy PSP Kościan.

Kolejnym działaniem strażaków było wyniesienie na zewnątrz budynku nadpalonych narzędzi warsztatowych oraz elementów wyposażenia by nie doszło do kolejnego pojawienia się pożaru.

Prawdopodobną przyczyną pożaru była nieprawidłowo działająca instalacja elektryczna. Na szczęście, w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał.

Foto: Milena Waldowska/Kościaniak.pl
Źródło: Koscian112

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x