MISTRZOSTWA POWIATU KOŚCIAŃSKIEGO W BOWLINGU 16-17 CZERWCA 2023

W dniach 16-17 czerwca 2023 roku na kręgielni PoCOOLane Bowling Kościan (ul. Nacławska 27) rozegrane zostaną Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Bowlingu. Organizatorem Kościańskiej Ligi Bowlingu „Jedność” CUP, która stanowi zadanie publiczne i jest współfinansowana ze środków Samorządu Powiatu Kościańskiego jest Towarzystwo Sportowe Kręglarzy Kościańskich „Jedność”.
 
– W odpowiedzi na liczne apele i duże zainteresowanie, jakim cieszy się organizowana przez nas w tym roku kościańska liga bowlingu postanowiliśmy zorganizować jeszcze przed rozpoczęciem wakacji turniej mistrzowski. W dwudniowych zawodach kręglarskich mogą wziąć udział dzieci od 6-tego roku życia, młodzież oraz kobiety i mężczyźni. Łączny limit uczestników we wszystkich kategoriach wynosi 160 osób. Rejestracja uczestników rozpocznie się w najbliższą niedzielę tj. 21 maja o godz. 15:00 na stronie www.jednosckoscian.pl/zapisy. – informuje rzecznik TSKK „Jedność” Radosław Stachowiak
 
Mając powyższe na uwadze oraz skalę zadania (oferta skierowana głównie do mieszkańców powiatu kościańskiego) i chęć dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców, zwracamy się z serdeczną prośbą o umieszczenia na stronie www.klin-tv.pl oraz w mediach społecznościowych informacji o tym wydarzeniu.
Więcej informacji w załączonym komunikacie prasowym, na plakacie oraz na stronie www.jednosckoscian.pl/zapisy

Najnowsze artykuły