TRANSMISJA Z ELIMINACJI POWIATOWEJ XXVI WOJEWÓDZKIGO FESTIWALU PIOSENKI PRZEDSZKOLAKÓW

Featured Video Play Icon

Zapraszamy na powiatowe eliminacje XXVI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków, które odbędą się 12 maja 2023, godzina 10:00 sali widowiskowej Kościańskiego Ośrodka Kultury.

Festiwal istnieje od 1995 roku i jest jedną z największych w Polsce tego typu imprezą adresowaną do przedszkolaków. Z założenia opiera się na utworach napisanych z myślą o dzieciach, uwzględnia ich możliwości wykonawcze, zainteresowania i chęć do zabawy.  Mamy nadzieję, że dla większości uczestników nie będzie to ostatnia przygoda z muzyką, a odkryty talent zostanie otoczony odpowiednią opieką.

Organizatorem finału wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2023 i koordynatorem całego przedsięwzięcia jest Gminny Ośrodek Kultury Sokół w Czerwonaku. Organizatorem eliminacji powiatowych do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2023 jest Kościański Ośrodek Kultury, ul Mickiewicza 11, 64 – 000 Kościan. Współorganizatorami Festiwalu są organizatorzy eliminacji – instytucje i placówki wyszczególnione na stronie internetowej www.gok-sokol.pl

 

 

Najnowsze artykuły