SREBRO DLA POWIATU

Po dwuletniej przerwie odbyły się halowe zawody piłkarskie samorządowców. W sobotę, 1 kwietnia 2023 roku, samorządowcy z terenu powiatu kościańskiego spotkali się na hali sportowej w Racocie, by po raz dziesiąty rozegrać Turniej Samorządowy w Halowej Piłce Nożnej.

Do rywalizacji w zawodach przystąpiły 4 reprezentacje samorządów powiatu kościańskiego. Zespoły składające się z radnych oraz pracowników urzędów gmin i starostwa rywalizowały w systemie „każdy z każdym”.

Tegorocznym zwycięzcą realizacji, która była  niezwykle wyrównana, został zespół Gminy Kościan. Drugie miejsce zdobyli zawodnicy Powiatu Kościańskiego. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Gminy Czempiń, natomiast czwarte reprezentanci Gminy Śmigiel.

Drużyna Powiatu Kościańskiego wystąpiła w składzie: Mirosław Kaczmarek, Łukasz Grygier, Michał Samoląg, Paweł Wachowiak, Dominik Adamczak, Michał Tyliński.

Organizatorem turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościanie. Puchary dla wszystkich drużyn oraz poczęstunek zakupiono ze środków Gminy Kościan.

 

 

Fot. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościanie

Najnowsze artykuły