JUBILEUSZOWE MISTRZOSTWA W ZIELEŃCU – GALERIA I WYNIKI

Mgliste i wietrzne XX Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie w Zieleńcu za nami.

Jubileuszowe mistrzostwa, które odbyły się 4 marca 2023 roku, otworzyła obecna w Zieleńcu po raz pierwszy Dorota Słowińska, Wicestarosta Kościański. D. Słowińska życzyła wszystkim dobrej zabawy, a także przekazała pozdrowienia od starosty Henryka Bartoszewskiego. Kilka słów do uczestników zawodów skierowali także – przewodniczący komitetu organizacyjnego Edward Strzymiński i dyrektor zawodów Zbigniew Bernard.

Jak na jubileuszowe mistrzostwa przystało, tegoroczne zawody w Zieleńcu miały szczególną oprawę. Poza występami artystycznymi zespołu Semplicze, na uczestników zawodów i kibiców czekały cztery urodzinowe tory. Po raz pierwszy w zawodach udział mogły wziąć także przedszkolaki, których czasy przejazdu nie były mierzone. Wyłoniono natomiast najmłodszych uczestników zawodów. Najmłodszą uczestniczką mistrzostw została Nel Bernard, natomiast najmłodszym uczestnikiem Filip Józefowski.

Najlepszym narciarzem jubileuszowych mistrzostw okazał się Mateusz Bajstok, który uzyskał czas 20,18 sek. Najlepszą narciarką została Wiktoria Adamczak, która ukończył zjazd z czasem 20,16. Wśród snowboardzistek najlepszy czas (18,92) uzyskała Wiktoria Ruskowiak. Najszybszym snowboardzistą okazał się Michał Wyrwa, który na pokonanie trasy potrzebował 15,93 sek.

 

WNIKI – Mistrzostwa Kościan 2023

 

 

 

Najnowsze artykuły