ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE ZE STANISŁAWEM ANDRZEJEM MICHALKIEWICZEM Z KTÓREGO BĘDZIE PRZEPROWADZONA TRANSMISJA NA ŻYWO.

Stowarzyszenie Patriotyczny Kościan zaprasza na spotkanie ze Stanisławem Andrzejem Michalkiewiczem autorem książki “Między ostrzami szermierzy. Kulisy wojny na Ukrainie”.

Jak wyglądały relacje Ukraińsko – Rosyjskie po pomarańczowej rewolucji i euromajdanie? Dlaczego Rosja uważa, że Ukraina leży na historycznych ziemiach Rosji? Co powoduje, że Władimir Putin uważa Ukrainę za swoją własność? Kiedy tak naprawdę powstała państwowość ukraińska? Jakie są analogie obecnej wojny z wojnami w Wietnamie i Afganistanie? Na czym polega gra mocarstw i kto odgrywa rolę pionków? Na te i inne pytania Jarosława Kornasia odpowiada Stanisław Michalkiewicz w swojej najnowszej książce: Między ostrzami szermierzy. Kulisy wojny na Ukrainie.

Stanisław Andrzej Michalkiewicz (ur. 8 listopada 1947 w Lublinie) – polski prawnik, nauczyciel akademicki, eseista, publicysta, polityk i pisarz. Współzałożyciel i w latach 1997-1999 prezes Unii Polityki Realnej. Wykładowca w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie oraz Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

http://www.michalkiewicz.pl/

 

TRANSMISJA NA ŻYWO ZAKOŃCZYŁA SIĘ.

ZAPRASZAMY NA RETRANSMISJĘ ZE SPOTKANIA W DNIU JUTRZEJSZYM.

 

 

 

Najnowsze artykuły