WIDOWISKO „MIŁOŚĆ, MIŁOŚĆ, MIŁOŚĆ” – WSZYSTKIE BILETY WYPRZEDANE!!!

WSZYSTKIE BILETY WYPRZEDANE! 

Otrzymaliśmy informację o sprzedaniu wszystkich biletów na przedstawienie prezentowane w czempińskiej Tlenowni w reżyserii Janusza Adama Dodota ” Miłość. Miłość, Miłość”. Serdecznie zapraszamy na widowisko, które tym razem będzie wystawiane w Śmiglu 12.03.2023 r. w Centrum Kultury, o godz. 17.00.

 

 

Już wkrótce widzowie będą mogli zobaczyć nową , sceniczną realizację Janusza Adama Dodota. Tym razem twórca mierzy się ze scenicznym współbrzmieniem współczesnego teatru i operetki. Zaprosił do współpracy śpiewaków, muzyków, aktorów i zaproponował wspólne dzieło, w którym jak to w operetce bywa, króluje miłość. Miłość w różnych jej odsłonach i barwach. Język opowieści przepełniony jest humorem.

Piękny śpiew (znane arie, duety) i muzyka, zabawne sytuacje sceniczne i scenografia, która sprawia, iż widz zostaje postawiony w roli ciekawskiego, zaglądającego sąsiadom przez okno.

Widowisko „Miłość, miłość, miłość” to projekt pełen zauroczeń, wzruszeń, ale i uśmiechu.

Premierowe przedstawienia odbędą się na deskach czempińskiej Tlenowni 19.02. 2023 r. o godz.  16.00 ( bilety już wyprzedane) i o godz.18.00.

Cena biletu: 30 zł.

Kolejna realizacja w Centrum Kultury w Śmiglu 12.03. 2023 r., godz.17.00

 

Najnowsze artykuły