XX MISTRZOSTWA POWIATU KOŚCIAŃSKIEGO W ZIELEŃCU – ZAPISY OD 6 LUTEGO

Od poniedziałku, 6 lutego 2023 roku ruszają zapisy do startu w jubileuszowych, XX Mistrzostwach Powiatu Kościańskiego w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie, które odbędą się w sobotę, 4 marca 2023 roku w Zieleńcu. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 lutego 2023 roku.

Limit zgłoszeń, podobnie jak w ubiegłym roku wynosi 250 osób. O udziale w zawodach  decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia będą przyjmowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 w Wydziale Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Kościanie przy ul. Gostyńskiej 38 w pokoju 101 na I piętrze. Osoba zgłaszająca się musi dostarczyć wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia zawodnika oraz dowód uiszczenia opłaty startowej.

Wysokość opłaty startowej wynosi – dla dorosłych – 120 złotych. Opłata dla młodzieży szkół ponadpodstawowych i studentów (należy przedstawić legitymację) wynosi 100 złotych. Wpisowe dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych  (należy przedstawić legitymację) wynosi 80 złotych.

Przypominamy, że w dniu zawodów zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Do sportowej rywalizacji na stoku przy wyciągu Grapa G 10 zaprasza Powiat Kościański oraz współorganizatorzy zawodów: Gmina Miejska Kościan, Gmina Kościan, Gmina  Śmigiel, Gmina Czempiń, Gmina Krzywiń, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Kościanie. W zawodach mogą uczestniczyć osoby zamieszkałe na stałe lub czasowo na terenie Powiatu Kościańskiego.

W dniu zawodów, zawodników prosimy o odbiór karnetu uprawniającego do korzystania z wyciągów w biurze zawodów w Barze Grapa oraz o uiszczenie opłaty w wysokości 10 zł tytułem kaucji. Kaucję będzie można odebrać przy zwrocie karnetu w kasie Baru Grapa. Biuro zawodów czynne będzie od godz. 8:00 do 9:30.

Zawody zostaną rozegrane według programu minutowego. Start zawodów zaplanowano na godzinę 10.30.

Przypominamy, że samorządy gmin organizują autobusowy transport do Zieleńca. Po szczegóły zapraszamy do urzędów gmin.

Zapraszamy do zapisów. Poniżej szczegółowy regulamin XX Mistrzostw Powiatu Kościańskiego w  Narciarstwie Zjazdowym  i Snowboardzie Zieleniec 2023 oraz karta zgłoszenia zawodnika.

Patronat medialny nad zawodami objęła Kościańska Telewizja KLIN.

Pliki do pobrania

Najnowsze artykuły