SPORTOWY SUKCES POLICJANTA Z KOŚCIANA

St. sierż. Karol Drapiński z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie stanął na najwyższym podium w swojej kategorii wagowej oraz zajął 3 miejsce w kategorii OPEN wszystkich zawodników podczas „I Mistrzostw Polski Służb Mundurowych”, które odbyły się w Puławach.

W dniach 9-11 grudnia 2022r w Puławach odbyły się Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym, w ramach których po raz pierwszy odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. Wśród uczestników znalazł się również st. sierż. Karol Drapiński, który na co dzień pełni służbę w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kościanie.

Policjant reprezentował podczas mistrzostw Klub Sportowy Kobra Kościan, w którym trenuje. W trakcie zawodów w kategorii do 120kg w wyciskaniu klasycznym leżąc zajął 1 miejsce z wynikiem 155kg, zaliczając wszystkie trzy podejścia. Uzyskany wynik pozwolił zająć również 3 miejsce w kategorii OPEN.

st. sierż. Karol Drapiński pełni służbę w Policji od 6 lat. Jest funkcjonariuszem Wydziału Ruchu Drogowego, a wolny czas poświęca swojej pasji do sportu.

Naszemu koledze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Źródło: KPP Kościan

Najnowsze artykuły