RATUJEMY I LECZYMY. WYSTARCZY, ŻE WPŁACISZ 1 ZŁ.

Fundacja Schronisko dla Zwierząt w Gaju została powołana aby ratować zwierzęta. Misją Fundacji jest zwalczanie bezdomności i złego traktowania zwierząt. Realizujemy ją nie tylko poprzez prowadzenie schroniska, ale również przez działalność prewencyjną i interwencyjną, edukacyjną oraz społeczną.Bardzo często zwierzęta trafiają do nas w złym stanie fizycznym i psychicznym, a doprowadzenie ich do zdrowia zazwyczaj wymaga ze strony Fundacji dużych nakładów finansowych.

Zebrane fundusze zostaną przez nas przeznaczone na jeszcze lepsze funkcjonowanie naszego gabinetu weterynaryjnego, zakup niezbędnych leków oraz specjalistyczne konsultacje w zewnętrznych gabinetach weterynaryjnych.

Rocznie do naszego schroniska trafia około 800 zwierząt. Nie ustajemy w walce o ich zdrowie i życie. Eutanazja jest dla nas medyczną ostatecznością, a nie sposobem na zwolnienie miejsca w schronisku.

Dziś prosimy Ciebie o jedną złotówkę – złotówkę, która ratuje życie.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ratujemy-i-leczymy?fbclid=IwAR2vP_J8o766cRAK2wGvwuqZ_d06VOo9Jsy_2e_yocrzeZkL1z8monSYRts

 

 

 

Najnowsze artykuły