UROCZYSTE OTWARCIE „ŁAMIGŁÓWKI”

W poniedziałek, 28 listopada bieżącego roku miało miejsce uroczyste otwarcie Przedszkola Publicznego nr 5 „Łamigłówka” w Kościanie. Wychowankowie przedszkola przygotowali dla przybyłych gości część artystyczną, po której nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi oraz przekazanie prezentów.

Oddanie do użytku tak ważnego obiektu, to wydarzenie niecodzienne w życiu zarówno organu prowadzącego, jak i całej gminy. To efekt trudu wielu osób, kilku lat starań i zabiegów inwestora – stwierdził w trakcie uroczystości burmistrz Piotr Ruszkiewicz – Dzięki tej inicjatywie zwiększyła się liczba miejsc przedszkolnych, przez co więcej dzieci od najmłodszych lat może rozwijać swoje talenty i zainteresowania, uczyć się i odkrywać świat we wspaniałych warunkach, jakie oferuje im Przedszkole nr 5 „Łamigłówka” w Kościanie.

Samorząd Miasta Kościana reprezentowali: Burmistrz Piotr Ruszkiewicz  oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Dawid Olejniczak. Placówka mieszcząca się przy ul. Nacławskiej 25a funkcjonuje od września bieżącego roku.

Poniżej zdjęcia z przebiegu uroczystości.

Najnowsze artykuły