TRWA DOBRA PASSA “PROMIENIA”

Trwa dobra passa “Promienia” Krzywiń. Zespół trenera Łukasza Koniecznego ostatni raz w rozgrywkach RED BOX klasy okręgowej przegrał 3 września. Od tego czasu drużyna 7 meczy wgrała i jeden zremisowała. W sobotnie popołudnie “Promień” pokonał na wyjeździe “Pelikana” Dębno Polskie 1:0.

Goście już w pierwszej połowie mogli wysoko prowadzić. Swoich dogodnych sytuacji nie wykorzystali jednak Krzysztof Hofman, Adrian Gościniak i Kacper Mroziński. Gospodarze odpowiedzieli strzałem w okienko bramki Wiktora Kromy, który piłkę przeniósł nad poprzeczką. Po zmianie stron w 78 minucie zwycięstwo “Promieniowi” zapewnił Adam Kostrzewa. Popisał on się pięknym uderzeniem zza pola karnego, w samo okienko bramki “Pelikana”.

Po tym meczu “Promień” Krzywiń z dorobkiem 25 pkt. zajmuje nadal trzecie miejsce w tabeli gr. 5 RED BOX klasy okręgowej.

W niedzielę 13 listopada o godz. 13.00 krzywiński zespół rozegra na własnym boisku derbowe spotkanie z “Pogonią” Śmigiel.

“Pelikan” Dębno Polskie – “Promień” Krzywiń 0:1 (0:0)
Br.: Adam Kostrzewa (72′)

Promień: Wiktor Kroma – Jonasz Wojtkowiak, Kamil Rowiński, Marcin Łukaszczyk, Kacper Michałowicz, Tobiasz Bartlewicz, Krzysztof Hofman (60′ Adam Kostrzewa), Tomasz Maik, Adrian Gościniak (90′ Dominik Perz), Kacper Mroziński (72′ Łukasz Konieczny), Hubert Chudziak (90+2 Dawid Gendera)