PUNKTY BYŁY BLISKO…

Kiedy po 30 minutach meczu z GOKiS Kąty Wrocławskie, piłkarze ręczni ,,Tęczy Folplast’’ schodzili na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem, ,,inauguracyjne’’ punkty wydawała się znajdować na przysłowiowe ,,wyciągniecie ręki’’… Dobrze grający podopieczni trenera Kamila Hanuszczaka dotrzymywali kroku brązowym medalistom ubiegłego sezonu. Niestety, w drugą połowę skuteczniej ”weszli” miejscowi, uzyskując 2-3 bramkową przewagę. Nadzieja na triumf odżyła w 45 minucie, kiedy to po rzucie Tomasz Piątka kościanicy ponownie wysforowali się na czoło (18:19). Końcówka należała jednak do gospodarzy. Pomimo porażki ,,Tęcza Folplast’’ pozostawiła po sobie dobre wrażenie, które stanowi pozytywny prognostyk przez derbowym pojedynkiem z Grunwaldem Poznań. Transmisję na ,,żywo’’ z konfrontacji z zespołem ze stolicy Wielkopolski będzie można obejrzeć na kanałach ,,Kościańskiej Telewizji Klin’’. Nie możecie tego przegapić!

GOKiS KĄTY WROCŁAWSKIE – TĘCZA FOLPLAST KOŚCIAN 25:23 (12:13)

Bramki dla Tęczy Folplast: Napieralski, Krystkowiak i Wesołek – 4, Piątek i Przekwas – 3, Meissner i Olejnik – 2, Nowak – 1.

W POZOSTALCH MECZACH:

DZIEWIĄTKA LEGNICA – WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 24:24

GRUNWALD POZNAŃ – SIÓDEMKA LEGNICA 28:31

BÓR OBORNIKI ŚL. – ŚKPR ŚWIDNICA 34:29

OLIMP GRODKÓW – TRÓJKA NOWA SÓL 32:30

MECZE: AZS ZIELONA GÓRA – REAL ASTROMAL LESZNO ORAZ ZEW ŚWIEBODZIN – SPR GORZYCE ZOSTANĄ ROZEGRANE DZISIAJ O GODZ. 17.00.

Autor zdjęcia: Ewa Gucińska.   

Najnowsze artykuły