BURMISTRZ KONRAD MALICKI NA ZAKOŃCZENIU LATA U CZEMPIŃSKICH SENIORÓW

W sobotę 3 września Burmistrz Czempinia Konrad Malicki odwiedził czempińskich seniorów, którzy w Głuchowie w „Zajeździe u Jana” bawili się na festynie z okazji zakończenia lata i tegorocznych wakacji.
Dla kilkudziesięciu członków czempińskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów przygotowano różne konkurencje sprawnościowe i oczywiście poczęstunek. Wspaniała pogoda, atmosfera i muzyka grana na żywo sprawiły, że zabawa była znakomita, a uczestnicy w dobrych humorach rywalizowali i integrowali się.
Seniorów na pikniku powitała Przewodnicząca Zarządu Oddziału – Anna Borowczak – Białas oraz Burmistrz Czempinia Konrad Malicki. Szefowa Zarządu Oddziału mówiła o różnych wydarzeniach już organizowanych przez Związek oraz planowanych wycieczkach i obchodach 45 rocznicy powołania oddziału Związku w gminie Czempiń. Burmistrz Konrad Malicki dziękował seniorom za zaproszenie i podkreślał, jak ważną rolę spełnia Związek dla aktywności osób starszych i ich wspólnej integracji.
– Cieszę się, że Państwo wciąż mają energię, są aktywni i ciekawi świata. Życzę Wam drodzy seniorzy przede wszystkim zdrowia, bo przecież pamiętamy, żem wciąż zagraża nam Covid 19. Doceniam to co, jako członkowie Związku robicie dla naszej gminy – mówił Konrad Malicki.
Po części rekreacyjnej seniorzy zasiedli przy wspólnych stołach. Nie zabrakło oczywiście tańców. Uczestnicy pikniku bawili się znakomicie i z pewnością dla wielu z nich była to wyjątkowa sobota.

 

 

źródło: Czempiń

Najnowsze artykuły