SZCZYPIORNIŚCI RUSZAJĄ Z PRZYGOTOWANIAMI

Jutro (tj. 1 sierpnia), punktualnie o godzinie 19.00, przygotowania do  nowego sezonu rozpoczną szczypiorniście ,,Tęczy Folplast’’. W pierwszym etapie zajęcia odbywać się będą na bieżni stadionu miejskiego. Spodziewany jest udział niemal całego szerokiego składu, w tym kilku utalentowanych juniorów oraz świeżo pozyskanych – Mateusza Nowaka i Daniela  Dujmovicia. – Nowak związał się z nami dwuletnim kontraktem. Wcześniej reprezentował MKS ,,Real Astromal’’ Leszno, którego jest wychowankiem. Gra na pozycji obrotowego i będzie dla nas dużym wzmocnieniem, zarówno w obronie, jak i w ataku – zapowiada Konrad Tadeusz, prezes MKS ,,Tęcza Folplast’’.

Chorwat natomiast ma 26 lat, 186 centymetrów wzrostu i jest leworęczny. – Daniel trafił do nas ze Śremu, gdzie pracuje dla jednej z norweskich korporacji. Trudno w tej chwili prorokować, ale sądzę, że będzie dużym atutem naszej prawej połówki – przewiduje szef klubu z Kościana. Zarząd ,,Tęczy Folplast’’ pracuje nad jeszcze jednym wzmocnieniem, lecz jak na razie transfer owiany jest nimbem tajemniczości…

Po etapie ,,ładowania akumulatorów’’ podopieczni trenera Kamila Hanuszczaka przeniosą się do hali, gdzie treningi zostaną przeplecione sparingami. Najbliższa okazja żeby zobaczyć jak idzie ,,wykuwanie formy’’ nadarzy się 19 sierpnia, gdy do grodu nad Obrą, zawita beniaminek I-ligi, czyli Wolsztyniak Wolszyn.

Najnowsze artykuły