MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW MASTERS

W dniach 3-5.06.2022r w Radomsku odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów Masters . Z naszego klubu w W/w mistrzostwach udział wziął Jakub Synak w kat. masters 2 i w kat. wagowej do 61 kg ,Jakub zdobył złoty medal wynikiem rwanie 73kg i podrzut 88 kg razem 161kg co było wyrównaniem jego wszystkich rekordów Polski .Przypomnijmy że nasz zawodnik w przeszłości uprawiał z powodzeniem trójbój siłowy będąc wielokrotnym mistrzem Polski i medalistą Mistrzostw Europy a po zakończeniu kariery z powodzeniem zajął się podnoszeniem ciężarów ale już w innym wymiarze. Bardzo duży sukces Jakuba który daje przykład że nie zawsze zakończenie kariery w jednej dyscyplinie powoduje koniec kariery i niech to będzie przykład dla innych ! Brawo Kuba

 

Najnowsze artykuły