KALEJDOSKOP PIŁKARSKI

“Kalejdoskop Piłkarski KLIN TV” czyli wyniki drużyn ziemi kościańskiej w jednym miejscu.

  •  Porażka “Obry” z walczącą o utrzymanie w IV lidze drużyną “SKP” Słupca.
  • Remis “PKS-u” Racot, który zachowuje nadal matematyczne szanse na utrzymanie.
  • “Pogoń” i “Promień” wygrywają mecze na własnych obiektach. Wyjazdowe porażki “Heliosa”, “Juny” i “Gromu”.
  • W A-klasowych derbach górą “Rywal-Ewmar” i “LUKS”.
  • Dwucyfrowe zwycięstwo rezerw “Obry” na zakończenie rywalizacji w B-klasie.
  • Juniorzy “Obry” w ostatnim meczu sezonu pokonali “Polonię” Środa Wlkp.
  • Zawodniczki “Juny” odniosły wysokie zwycięstwo i przedłużyły szanse na awans.

ARTBUD IV LIGA

“Obra” Kościan – “SKP” Słupca 1:2 (br.: Jakub Płotkowiak)

RED BOX V LIGA – gr. 3

“PKS” Racot – “Piast” Kobylin 3:3 (br.: Wojciech Chlebowski, Patryk Leonarczyk, Hubert Sznabel)

RED BOX KLASA OKRĘGOWA – gr. 5

“Pelikan” Dębno Polskie – “Juna-Trans” Stare Oborzyska 7:2 (br.: Krzysztof Szafranek, Remigiusz Wiśniewski)

“Wisła” Borek Wlkp. – “Grom” Czacz 10:0

“Sparta” Miejska Górka – “Helios” Czempiń 3:2

“Pogoń” Śmigiel – “GKS” Jaraczewo 4:2 (br.: Michał Marciniak, Roland Popiela, Damian Wieczorek, samobójcza)

“Promień” Krzywiń – “MTS” Pawłowice 1:0 (br.: Hubert Chudziak)

PROTON A-KLASA – gr. 7

“PKS” II Racot/Turew – “Rywal-Ewmar” Kurza Góra 1:2 (br.: Mikołaj Wójcik / Mateusz Masztalerz, Jędrzej Nowak)

“LUKS” Stare Bojanowo – “KS APOL-termPIR” Spławie 2:1 (br.: Konrad Jankowski, Piotr Grocki / Kamil Koden)

PROTON B-KLASA – gr. 8

“Obra” II Kościan – “Amicus” Mórka 10:1 (br.: Tobiasz Biały – 3, Patryk Walkowiak – 2, Łukasz Kamiński – 2, Tomasz Gertig, Kacper Zydorczyk, Oskar Ludwiczak)

PROTON I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOR MŁODSZY B1 – gr. 2

“Obra” Kościan – “Polonia” Środa Wielkopolska 3:1 (br.: Kacper Ciesiółka, Wojciech Ślotała, Jakub Warzybok)

PROTON I LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZ C2 – gr. 2

“Górnik” Konin – “Juna/PKS” 2:1

PROTON I LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIK – gr. 2

“Polonia” Leszno – “PKS” Racot 2:0

FOX TRAVEL III LIGA KOBIET – gr. 2

“Victoria” Niemcz Osielsko – “Juna-Trans” Stare Oborzyska 1:8 (br.: Aleksandra Jankowska – 3, Joanna Ostant -2, Małgorzata Ładniak, Dobrosława Skorupska, Dominika Dewicka)

WIELKOPOLSKA LIGA OLDBOYÓW

“Helios” Czempiń – “Oldboys” Sady 2:1 (br.: Michał Lajszner, Tomasz Przybecki)

(wm)

Najnowsze artykuły