WYNIKI SZÓSTEJ KOLEJKI LIGI WIEJSKIEJ

W szóstej kolejce, która została rozegrana w niedzielę 5 czerwca rozegrany został tylko jeden mecz. Po raz kolejny walkowerem został oddany mecz w Srocku. Huragan już od pewnego czasu jest niezagrożony w zdobyciu tytułu mistrza ligi ale zawodnicy chcieli by udowodnić to w grze. W drugim meczu MAT Katarzynin – Olimpia Stary Lubosz zakończył się zwycięstwem zespołu ze Starego Lubosza 1:7. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, ale w drugiej połowie to goście strzelali bramki.
W najbliższą niedzielę 12 czerwca ostatnia kolejka LW. Wprawdzie wiadome jest kto wygra ligę ale pozostałe miejsca są jeszcze niespodzianką.