KLUB KOBRA NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW SENIORÓW I MASTERS W WYCISKANIU LEŻĄC

14.05.2022r. w Raszynie odbyły się mistrzostwa Polski juniorów seniorów i masters w wyciskaniu leżąc . Klub z Kościana kobrę Kościan reprezentowało 4 zawodników z dużymi sukcesami i tak w kat. Masters 1 Agnieszka Dąbrowska-Posała kat.52kg zajęła pierwsze miejsce wynikiem 52,5kg oraz 3 miejsce w kat open wszystkich zawodniczek masters 1 .w kategorii do 69kg podwójną mistrzynią Polski juniorek do 23 lat i seniorek została niedawna wice mistrzyni Europy Natalia Świstara wynikiem 92,5kg. W kat. 93kg juniorów do 18 lat mistrzem Polski został Mikołaj Szłapka wynikiem 125kg. I w kat. 66kg drugie miejsce seniorów oraz pierwsze miejsce w kat. Masters 1 zajął Grzegorz Kępczyński wynikiem 135kg ! W sumie nasi zawodnicy zdobyli 5 złotych medali i jeden srebrny generalnie start naszych zawodników oceniam bardzo dobrze byli dobrze przygotowani do tych zawodów a świadczy o tym że wszyscy wyrównali lub pobili swoje rekordy życiowe krótko mówiąc forma przyszła w odpowiednim momencie.