ZWYCIĘSTWO DRUGIEJ DRUŻYNY “OBRY” Z “GKS” KRZEMIENIEWO

Rezerwy “Obry” Kościan górą w “meczu kolejki” gr. 8 PROTON B-klasy. Kościański zespół pokonał na wyjeździe “GKS” Krzemieniewo 3:1.

Pierwsza połowa mimo przewagi gości zakończyła się prowadzeniem “GKS-u” 1:0. W 30 minucie po rzucie rożnym piłkę do własnej bramki skierował Jakub Płotkowiak. Stuprocentowych sytuacji nie wykorzystali Krzysztof Tomczak i Jakub Seifert. Po zmianie stron, najpierw po akcji Tomasza Gertiga, stan meczu wyrównał Patryk Łakomy. Na prowadzenie “Obrę” wyprowadził po kontrze Mateusz Witomski. Wynik meczu ustalił Patryk Łakomy. Warto dodać że goście mogli zdobyć w drugiej połowie jeszcze przynajmniej trzy gole. Piłka po strzałach: dwukrotnie Łakomego i raz Gertiga trafiała w słupek lub poprzeczkę.

Zespół Piotra Sznabla po tym spotkaniu ponownie wskoczył na pozycję lidera. I będzie nim przynajmniej do niedzieli kiedy to swój mecz w Długich Starych z “Iskrą” rozegra “Krobianka” II Krobia. Przewaga nad trzecim i czwartym zespołem w tabeli czyli “GKS-em” Krzemieniewo i “Sokołem” Włoszakowice wynosi trzy punkty. Do A-klasy awansują dwie drużyny.