NIETRZEŹWA WJECHAŁA W BMW I BLOK MIESZKALNY. FILM

55-letnia mieszkanka gm. Kościan postanowiła ,,hucznie” obchodzić swoje urodziny. Czego skutkiem było kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji z BMW i budynkiem mieszkalnym. Całe zdarzenie nagrała kamerka samochodowa. Teraz za swoje lekkomyślne zachowanie poniesie konsekwencje.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło 13 kwietnia, około godziny 21:00, w Kościanie na ul. Bączkowskiego. 55-letnia mieszkanka gm. Kościan, kierując pojazdem VW Golf, w trakcie manewru cofania, uderzyła w zaparkowany pojazd marki BMW, a następnie w budynek mieszkalny. Badanie trzeźwości wykazało u niej blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta podróżowała z dwoma pasażerami- kobietą i dzieckiem. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało, a chodnikiem przy bloku mieszkalnym nikt nie przechodził.

Kobieta usłyszała już zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, do których się przyznała. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna. Straciła również uprawnienia do kierowania pojazdami. Za spowodowanie kolizji z BMW i budynkiem mieszkalnym została ukarana mandatem karnym w wysokości 2 tysięcy złotych.

Całe zdarzenie zostało nagrane przez kamerkę samochodową.

Film Kolizja z BMW i blokiem mieszkalnym

Najnowsze artykuły