KALENDARZ PILKARSKI 23-24.04

Zapowiedź piłkarskiego weekendu z udziałem drużyn ziemi kościańskiej:

  • W związku z wycofaniem się z rozgrywek ARTBUD IV ligi drużyny “Wilków” Wilczyn “Obra” Kościan w najbliższy weekend pauzuje.
  • “PKS” Racot na własnym boisku powalczy o 3 punkty z “Orłem” Mroczeń.
  • W klasie okręgowej ciekawie zapowiada się sobotni mecz “Heliosa” Czempiń z “MTS” Pawłowice. “Pogoń” Śmigiel podejmuje lidera “Koronę” Wilkowice a “Promień” Krzywiń zagra u wicelidera “Rydzyniaka” Rydzyna.
  • Kolejne derby powiatu kościańskiego w A-klasie. Drugi zespół “PKS-u” zagra z “LUKS-em” Stare Bojanowo.
  • W B-klasie mecz pretendentów do awansu. Rezerwy “Obry” zagrają w Krzemieniewie z “GKS-em”.
  • Liderujące w III lidze piłkarki “Juny” czeka wyjazd do “Błękitnych” Stargard.

RED BOX V LIGA – gr. 3

23.04 godz. 17.00 “PKS” Racot – “Orzeł” Mroczeń

RED BOX KLASA OKRĘGOWA – gr. 5

23.04 godz. 16.00 “Helios” Czempiń – “MTS” Pawłowice

23.04 godz. 16.00 “Grom” Czacz – “Pelikan” Dębno Polskie

24.04 godz. 11.00 “Pogoń” Śmigiel – “Korona” Wilkowice

24.04 godz. 15.00 “Rydzyniak” Rydzyna – “Promień” Krzywiń

24.04 godz. 15.30 “Sokół” Chwałkowo – “Juna-Trans” Stare Oborzyska

PROTON A-KLASA – gr. 7

23.04 godz. 15.30 “Rydzyniak” II Rydzyna – “KS APOL-termPIR” Spławie

24.04 godz. 13.00 “PKS” II Racot/Turew – “LUKS” Stare Bojanowo

24.04 godz. 16.00 “Rywal-Ewmar” Kurza Góra – “Dąb” Boguszyn

PROTON B-KLASA – gr. 8

23.04 godz. 15.30 “GKS” Krzemieniewo – “Obra” II Kościan

24.04 godz. 12.00 “Amicus” Mórka – “Orlik” Sepno

FOX TRAVEL III LIGA – gr. 2

24.04 godz. 16.30 “Błękitni” Stargard – “Juna-Trans Women” Stare Oborzyska

C-KLASA OLDBOYE

24.04 godz. 12.00 “Helios” Czempiń – “AP OSiR” Lwówek

PROTON I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOR MŁODSZY B1 – gr. 2

24.04 godz. 10.00 “Polonia” Środa Wlkp. – “Obra” Kościan

PROTON I LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZ C2 – gr. 2

23.04 godz. 13.00 “PKS/JUNA” – “Górnik” Konin

PROTON I LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIK D1 – gr. 2

23.04 godz. 11.00 “PKS” Racot – “Polonia” Leszno

Najnowsze artykuły