DRUGIE MIEJSCE PIŁKARZY Z ZSP NIETĄŻKOWO

W środę 6 kwietnia br. w Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku odbyła się XIV edycja halowego turnieju piłki nożnej o Puchar Dyrektora. Do zawodów przystąpiło pięć drużyn: LO Grodzisk Wlkp., ZST Grodzisk Wlkp., ZSP Nietążkowo, LO Grodzisk Wlkp II oraz LO Kościan. Turniej rozgrywany był systemem “każdy z każdym”. Drugie miejsce w rozgrywkach zajęła drużyna ZSP Nietążkowo a trzecie LO Kościan.

W pierwszym swoim spotkaniu ZSP Nietążkowo pokonało drugą drużynę LO Grodzisk 2:0. Niestety w drugim meczu musieliśmy uznać wyższość rywala i przegraliśmy 1:0 z ZST Grodzisk Wlkp. W kolejnym spotkaniu zmierzyliśmy się z LO Grodzisk Wlkp. i po emocjonującym pojedynku wygraliśmy 1:0. W ostatnim meczu po wyrównanej grze wygraliśmy z LO Kościan 2:1 i tym samym zajęliśmy II miejsce w turnieju – relacjonuje przebieg zawodów opiekun zespołu ZSP Nietążkowo Dawid Ratajczak.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. ZST Grodzisk Wlkp.

2. ZSP Nietążkowo

3. LO Kościan

4. LO Grodzisk Wlkp.

5. LO Grodzisk Wlkp. II

Nagrody indywidualne: Najlepszy bramkarz – Remigiusz Styziński (ZSP Nietążkowo) najlepszy zawodnik w zespole – Kacper Mroziński (ZSP Nietążkowo).

fot.: Dawid Ratajczak

Najnowsze artykuły