KALEJDOSKOP PIŁKARSKI

“Kalejdoskop Piłkarski KLIN TV” czyli wyniki wszystkich drużyn ziemi kościańskiej w jednym miejscu.

  • Niestety “Obra” Kościan i “PKS” Racot przyjechały z wyjazdów bez punktów.
  • Derby powiatu kościańskiego w klasie okręgowej dla “Promienia” Krzywiń.
  • Po dwóch “domowych” porażkach “Helios” Czempiń wygrał mecz na wyjeździe a “Juna” u siebie.
  • W A-klasie komplet zwycięstw drużyn ziemi kościańskiej
  • W pojedynku derbowym “Juna” lepsza od “KA 4 Rescpect” Krobia
  • Drugi zespół “Obry” rozpoczął wiosnę od zwycięstwa
  • Podział punktów w meczu juniorów młodszych “Obry”

 

ARTBUD IV LIGA

“LKS” Gołuchów – “Obra” Kościan 1:0

RED BOX V LIGA – gr. 3

“Zefka” Kobyla Góra – “PKS” Racot 3:0

RED BOX KLASA OKRĘGOWA – gr. 5

“Dąbroczanka” Pępowo – “Helios” Czempiń 2:3 (br.: Szymon Wichtowski – 2, Tadeusz Sarbinowski)

“Tęcza-Osa” Osieczna – “Grom” Czacz 2:0

“Pogoń” Śmigiel – “Promień” Krzywiń 0:2 (br.: Hubert Chudziak, Adrian Gościniak)

“Juna-Trans” Stare Oborzyska – “Sparta” Miejska Górka 1:0 (br.: Maciej Duda)

PROTON A-KLASA – gr. 7

“PKS” II Racot/Turew – “Dąb” Boguszyn 2:0 (br.: Dawid Kędzierski, Szymon Pocztarek)

“Kormoran” Święciechowa – “KS APOL-termPIR” Spławie 0:2 (br.: Adam Batura, Eryk Frąckowiak)

“GKS” Włoszakowice – “LUKS” Stare Bojanowo 2:3 (br.: Adam Szulc, Michał Lisiak, Kacper Mania)

“Rywal-Ewmar” Kurza Góra – “Piast” Nowy Belęcin 2:0 (br.: Bartosz Bartkowiak, Jędrzej Nowak)

PROTON B-KLASA – gr. 8

“Grom” Czeluścin – “Obra” Kościan 1:4 (br.: Jakub Seifert – 2, Kacper Czuba, Tomasz Giertig)

“Krobianka” II Krobia – “Orlik” Sepno 6:0

PROTON I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOR MŁODSZY B1 – gr. 2

“Obra” Kościan – “Polonia” Leszno 3:3 (br.: Kacper Mroziński – 2, Mikołaj Szczeszek)

PROTON I LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZ C2 – gr. 2

“KKS 1925” Kalisz – “JUNA/PKS” 7:1 (br.: Gabriel Dominiczak)

PROTON I LIGA WOJEWÓDZKA D1 – gr. 2

“PKS” Racot – “SMS APR” I Ślesin 4:0 (br.: Wojciech Stanisławiak – 2, Miłosz Grzesiak – 2)

III LIGA KOBIET – gr. 2

“KA 4 RESPECT” Krobia – “Juna-Trans Women” Stare Oborzyska 0:2 (br.: Wiktoria Matyja, Eliza Ostrowska)

KLASA C OLD-BOYE

“Lipno” Stęszew – “Helios” Czempiń 0:1 (br.: Przemysław Włodarczak)

Najnowsze artykuły