REMIS JUNIORÓW W DERBACH

W derbach strefy leszczyńskiej w PROTON I lidze wojewódzkiej juniorów młodszych “Obra” Kościan zremisowała z “Polonią” Leszno 3:3.

Mecz rozpoczął się po myśli przyjezdnych którzy już w 10 minucie objęli prowadzenie. Niespełna dwadzieścia minut później bezpośrednio z rzutu rożnego wyrównał Kacper Mroziński. Chwilę potem ten sam zawodnik wypuścił w pole karne bardzo dobrze grającego Mikołaja Szczeszka, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Po przerwie w polu karnym został sfaulowany Konrad Kuciak i sędzia wskazał “na wapno”. Rzut karny na bramkę zamienił Kacper Mroziński. Drużyna “Polonii” najpierw strzeliła kontaktowego gola a na 10 minut przed końcem spotkania po rzucie karnym wyrównała stan meczu.

Za tydzień w niedzielę (10.04) o godz. 10.00 zespół Dawida Ratajczaka zagra wyjazdowe spotkanie z “Jarotą” Jarocin.