REFUNDOWANE ZABIEGI REHABILITACYJNE

Poradnia rehabilitacyjna Vitberg w Kościanie przy ul. Kilińskiego 4 ogłasza otwarcie rejestracji pacjentów na wiosnę 2022 dysponujemy wolnymi terminami w kwietniu! Z bezpłatnego cyklu 8 dni zabiegowych mogą skorzystać mieszkańcy Kościana i okolic. Adresatami są osoby chore przewlekle, poszukujące nowoczesnych form fizykoterapii, osoby potrzebujące zabiegów profilaktycznych, a także aktywne fizycznie, w celu przyspieszenia regeneracji. Do wzięcia udziału w zabiegach nie jest wymagane skierowanie. Każda osoba po wcześniejszej rejestracji i konsultacji z fizjoterapeutą ma możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie programu:
– masaż przy problemach z bólami kręgosłupa, zwyrodnieniami, dyskopatią, rwą kulszową, z ograniczeniem ruchomości obręczy barkowej i biodrowej, osteoporozą
– drenaż limfatyczny przy obrzękach kończyn dolnych, żylakach, pajączkach i niewydolności układu krążenia
– fizykoterapia przy problemach ze stawami kolanowymi i biodrowymi, w tym zabiegi wspomagające przed lub po endoprotezie.
Nasz gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8:30 -15:00, zabiegi rozpoczynają się o pełnej godzinie a spędzacie Państwo u nas 1,5 godziny. Gabinet znajduje się przy ulicy Kilińskiego 4 w Kościanie. Rejestracja pod numerem telefonu 518230302 lub osobiście Poradnia Vitberg ul. Kilińskiego 4.

Źródło: gmina krzywiń

Najnowsze artykuły