SIATKÓWKA W KRZYWINIU

26 marca br. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Krzywiniu odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń w piłce siatkowej.

W wydarzeniu wzięło udział pięć zespołów: 1) Krzywiń, 2) Mięta Kościan, 3) Bricomarche Wschowa – Kościan, 4) Kaniasiatka Gostyń, 5) Turek

Zawody przebiegały w formule „każdy z każdym”, tzn. każdy zespół miał do rozegrania cztery mecze, a zwycięzcę wyłoniono na podstawie ilości zwycięstw i zdobytych punktów.

Po około siedmiu godzinach przyjaznej, ale bardzo zaciętej rywalizacji, wyłoniono zwycięzców:

1. Mięta Kościan

2. Turek,

3. Kanisiatki Gostyń,

4. Bricomarche Wschowa – Kościan,

5. Krzywiń.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, a za pierwsze trzy miejsca wręczono nagrody. Oprócz nagród zespołowych przyznano również nagrody indywidualne:

Dla najlepszego zawodnika MVP, którym został Łukasz Frąckowiak – rozgrywający z drużyny Mięta Kościan;

Dla najlepszej zawodniczki, którą została Olga – rozgrywająca z drużyny Kaniasiatka Gostyń;

Przyznano  także nagrodę specjalną dla naszego nowego kolegi z Ukrainy – Denisa (lat 17), który wykazał się wysokim poziomem gry w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Fundatorem pucharów oraz nagród głównych był Burmistrz Miasta i Gminy Krzywiń Jacek Nowak. Fundatorem upominków dla wszystkich zawodników był sklep Bricomarche z Kościana. Natomiast  wszyscy zawodnicy zgodnie życzyli Denisowi – naszemu nowemu koledze z Ukrainy, szczęśliwego powrotu wraz z rodziną do rodzinnego miasta. Na zakończenie wielkie podziękowania w przygotowaniu sali i pomoc w prowadzeniu turnieju dla Łukasza Hofmana – kierownika Hali widowiskowo-sportowej w Krzywiniu.

Najnowsze artykuły