„WIELKOPOLSKA KONKURENCYJNA. MOŻLIWOŚCI ROZWOJU MŚP”

To pierwsze takie spotkanie w Kościanie. Jego adresatami są przede wszystkim mikro, mali i średni przedsiębiorcy oraz wszyscy zainteresowani rozwojem gospodarczym regionu. Podczas spotkania będzie mowa o możliwości wsparcia rozwoju firm wielkopolskich, zaprezentowana zostanie perspektywa środków unijnych na lata 2021-2027, będzie też mowa o wpływie ostatnich zmian podatkowych na funkcjonowanie działalności gospodarczych.
Uczestnicy będą mogli skorzystać z punktów konsultacyjnych przygotowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych w Gostyniu i Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu.
Organizatorami spotkania są: Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, Wielkopolski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. i Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.
Partnerzy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych w Gostyniu, Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu oraz Polska Strefa Inwestycji i Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

 

Najnowsze artykuły