OFICJALNIE WYSTARTOWAŁA KOŚCIAŃSKA KARTA MIESZKAŃCA

Przedstawiamy Państwu, opracowaną specjalnie z myślą o mieszkańcach – Kościańską Kartę Mieszkańca. Umożliwi ona korzystanie z szerokiej gamy zniżek, rabatów i bonusów. Lista partnerów programu będzie powiększana i każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego zachęcamy i zapraszamy.

– Chcemy dać mieszkańcom Kościana możliwość korzystania z tańszych biletów na basen, grotę solną, ściankę wspinaczkową, sauny i wydarzenia w Kościańskim Ośrodku Kultury. Ponadto Kościańska Karta Mieszkańca może spełniać funkcję karnetu na basen, po jej wcześniejszym doładowaniu w kasie krytej pływalni. Dodatkowo będziemy zachęcać przedsiębiorców do zainwestowania w długoterminowe relacje z lokalnymi Klientami i zostania Partnerem Programu, dzięki czemu kościaniacy zyskają dodatkowe rabaty, a firmy darmową promocję oraz większą liczbę klientów.   – podkreśla Burmistrz Miasta Kościana Piotr Ruszkiewicz.

Kto może otrzymać Kościańską Kartę Mieszkańca?

Do otrzymania Karty uprawnione są osoby zamieszkałe na terenie Gminy Miejskiej Kościan, które rozliczają podatek dochodowy od osób fizycznych w Kościanie, bez względu na to czy osiągają dochód, i deklarują, że miejscem ich zamieszkania jest Gmina Miejska Kościan, które w zeznaniu rocznym PIT za ostatni rok podatkowy lub na formularzu ZAP-3 lub na innym dokumencie złożonym we właściwym organie podatkowym skutkującym zmianą adresu, zgłosiły faktyczne zamieszkanie na terenie Gminy Miejskiej Kościan, a także ich dzieci uczące się do 26 roku życia, które zamieszkują Gminę Miejską Kościan.

Aby otrzymać Kościańską Kartę Mieszkańca należy:

Bezbłędnie wypełnić i wysłać wniosek dostępny na stronie www.karta.koscian.pl. Otrzymasz informację (SMS, e-mail) o możliwości odbioru karty. Następnie należy przyjść do Urzędu Miejskiego Kościana podpisać wniosek (Al. Kościuszki 22; pon 7:15-16:15, wt-czw 7:15-15:15, pt 7:15-14:15). Jeśli nie jesteś zameldowany w Kościanie przynieś i okaż pierwszą stronę złożonej deklaracji PIT (potwierdź rozliczanie podatku dochodowego wskazując Kościan jako miejsce zamieszkania). W przypadku braku dostępu do internetu, w wypełnieniu wniosku pomoże pracownik Urzędu w Biurze Obsługi.

Jak długo trwać będzie wyrobienie karty?

Karta wydawana będzie niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 30 dni od dnia złożenia poprawnego wniosku.

Jak długo karta będzie ważna?
Karta będzie ważna do dnia 31.12.2024 r. z możliwością przedłużenia po uprzedniej weryfikacji uprawnień.

Jak zostać Partnerem Kościańskiej Karty Mieszkańca?

Wystarczy wypełnić krótką deklarację o przystąpienie do realizacji Programu Kościańskiej Karty Mieszkańca na stronie www.karta.koscian.pl i zaproponować w nim ofertę dla beneficjentów Programu. Następnie należy przyjść do Urzędu Miejskiego Kościana podpisać deklarację i pobrać materiały promocyjne. Następnie Państwa oferta pojawi się na stronie karty mieszkańca w zakładce lista zniżek.

Co zyskujesz jako Partner Programu Kościańskiej Karta Mieszkańca?

– Darmową promocję  i zwiększenie rozpoznawalności własnej firmy/instytucji,
– zwiększenie przychodów w związku z większą liczbą klientów,
– posługiwanie się znakiem „Tu honorujemy Kościańską Kartę Mieszkańca ”,
– udostępnienie na miejskiej stronie internetowej oraz w innych materiałach promocyjnych dotyczących Kościańskiej Karty Mieszkańca.

Regulamin przyznawania i korzystania z „Kościańskiej Karty Mieszkańca”

Najnowsze artykuły