UTRUDNIENIA W RUCHU W ZWIĄZKU Z ORGANIZACJĄ BIEGU NIEDŹWIEDZIA

W zawiązku z organizacją II Zimowego Biegu Niedźwiedzia w dniu 9 stycznia 2022 roku (niedziela) będą utrudnienia w ruchu w miejscowości Nowy Dębiec i na drodze powiatowej na odcinku Nowy Dębiec – Gryżyna.
Utrudnienia wystąpią w godzinach 10.45 – 13.13 Zamknięty dla ruchu zostanie odcinek drogi powiatowej Gryżyna – Nowy Dębiec. Objazd zgodnie z oznakowaniem przez Januszewo, Jurkowo, Zgliniec.
Objazd chcących dojechać do Nowego Dębca – od Gryżyny w kierunku Osieka następnie drogą gminną do Nowego Dębca. Na fragmencie drogi powiatowej w miejscowości Nowy Dębiec wprowadzony zostanie ruch wahadłowy (czas oczekiwania do 2 minut). Dla jadących od Leszna ruch wahadłowy w Nowym Dębcu, następnie drogą gminną w kierunku Osieka i dalej do Gryżyny. Dla chcących wjechać lub wyjechać z części letniskowej Nowego Dębca w godzinach 10.45 – 13.15 zostanie wprowadzony ruch wahadłowy na ulicy Głównej na odcinku od sklepu do skrzyżowania z ulicą Wczasową. Ulica Wczasowa od skrzyżowania z ulicą Główną (były przystanek PKS) do hotelu Niedźwiedź w godzinach 10.00 – 14.00 zostanie całkowicie wyłączona z ruchu.
Za utrudnienia przeprasza organizator biegu.

Regulamin II Zimowego Biegu Niedźwiedzia (1)

Utrudnienia w ruchu BN 2022

Najnowsze artykuły