WYSTARTOWAŁ CYKL TURNIEJÓW JUNA CUK CUP W STARYCH OBORZYSKACH

Turniejem żaków zainaugurowano szóstą edycję Turniejów JUNA CUK CUP w Starych Oborzyskach. W sobotę złote medali zdobyli piłkarze UKS AS Czempiń, a najlepszym zawodnikiem został Kacper Haryk z AP Reissa Kościan. Cykl potrwa do stycznia 2022 roku.

Cykl JUNA CUK CUP na stałe wpisał się w kalendarz turniejów halowych w Wielkopolsce, a przez uczestników ceniony jest za wysoki poziom organizacyjny. W pierwszym turnieju systemem „każdy z każdym” rywalizowały zespoły: Akademia Piłkarska Reissa – Kościan, dwa zespoły KS Juna-Trans Stare Oborzyska (dziewczyny i chłopcy), dwa zespoły Obry Kościan, Polonia Środa Wlkp. i UKS AS Czempiń.

Od początku ton rywalizacji nadawały zespoły AP Reissa Kościan oraz UKS AS Czempiń, które szły przez turniej niepokonane, a w bezpośrednim pojedynku lepsi okazali się podopieczni Macieja Marciniaka i pokonali APR 2:1. Trzecie miejsce wywalczyła Obra Kościan.

Organizatorzy przyznali nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik: Kacper Haryk (AP Reissa Kościan)
Najlepszy bramkarz: Marcel Dominiak (Obra Kościan)
Król strzelców: Alan Sobkowiak (UKS AS Czempiń)

Sponsorem turnieju jest firma Metalaser, a głównymi partnerami: Gmina Kościan, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościanie i Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

 

Najnowsze artykuły