KOŚCIAŃSKA LAUREATKA I MIEJSCA W KONKURSIE „BEZPIECZNYM ROWEREM PRZEZ ŚWIAT!!!”

W sobotę 30 września br. został zamknięty konkurs e-usługi WIBEROO – Wielkopolski Bezpieczny Rower, pn. BEZPIECZNYM ROWEREM PRZEZ ŚWIAT!!! Warunkiem przystąpienia do konkursu było: oznakowanie roweru, wykonanie zdjęcia rowerzysty w ciekawym zakątku Świata, które wraz z pisemnym udzieleniem stosownych zgód, należało przesłać na skrzynkę e-mailową operatora usługi.

W październiku br. w siedzibie administratora e-usługi zebrali się przedstawiciele organizatorów konkursu „BEZPIECZNYM ROWEREM PEZEZ ŚWIAT!!!” Konkurs zorganizowany we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego został rozstrzygnięty i Komisja Konkursowa po zapoznaniu się z przesłanymi zdjęciami wyłoniła laureatów.

Pierwsze trzy miejsca zdominowali małoletni, wśród których I miejsce zajęła Pola Wojciechowska, 7-letnia mieszkanka Kościana. Zwycięskie zdjęcie przedstawia Polę, która bezpiecznie i pod opieką rodziców przemierza, jak się okazało, jedno z ciekawszych miejsc na Świecie: kościańskie trakty rowerowe.

W dniu 14 października br. w Komendzie Powiatowej Policji w Kościanie laureatka I miejsca, w obecności mamy, odebrała gratulacje oraz nagrody ufundowane przez organizatorów, z rąk:

I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kościanie – insp. Waldemara Okupniczaka,

Nadinspektora Pracy – Grzegorza Stróżyka oraz Głównego Specjalisty – Waldemara Bibera  z Państwowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu, Oddział Leszno,

Koordynatora e-usługi WIBEROO w KPP Kościan – asp. Ziemowita Antkowiaka.

Serdecznie gratulujemy!

 

Źródło: KPP Kościan

Najnowsze artykuły