DRUGI ZESPÓŁ “OBRY” WRÓCIŁ NA ZWYCIĘSKI SZLAK

Po dwóch ostatnich meczach w których rezerwy “Obry” straciły punkty, zespół trenera Piotra Sznabla wrócił na zwycięski szlak. W niedzielę druga drużyna pokonała na wyjeździe “Koronę” II Wilkowice 4:1.

Goście otworzyli wynik spotkania w 24 minucie za sprawą Szymona Obolewicza. Ten sam zawodnik mógł po raz kolejny pokonać bramkarza, ale piłka po uderzeniu głową trafiła w słupek. Jeszcze przed przerwą drugiego gola dla “Obry” strzelił kapitan drużyny Łukasz Kamiński. W 55 minucie po wrzutce Jakuba Seiferta z rzutu wolnego piłkę do bramki skierował Hugo Wolny. Dwie minuty później gospodarze strzelili kontaktową bramkę. Wynik spotkania ustalił (bezpośrednio z rzutu rożnego) w 67 minucie Jakub Seifert. Bilans strzelecki “Obry” mógł być bardziej okazały gdyby stuprocentowe sytuacje wykorzystali Jakub Seifert, Kacper Mroziński i Kacper Czuba. Kacper Zydorczyk po uderzeniu z około 20 metrów trafił w słupek. Z drugiej strony przed utratą gola dwukrotnie zespół uratował bramkarz Wiktor Król.

Za tydzień (10.10) “Obra” II Kościan rozegra na stadionie w Kościanie derby powiatu kościańskiego z “Promieniem” II Krzywiń. Początek meczu o godzinie 11.00.

 

Najnowsze artykuły