NIEUDANA INAUGURACJA “ORLIKA” SEPNO

Zawodnicy B-klasowej drużyny “Orlika” Sepno niezbyt udanie rozpoczęli sezon 2021/2022. Na swoim boisku przegrali przedwczoraj (28.08) z “Krobianką” Krobia 2:4.

Od początku mecz toczył się pod dyktando gospodarzy. Niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą i w 25 minucie to goście wyszli na prowadzenie, które podwyższyli na 2:0 dwie minuty później. Do końca pierwszej połowy Sepno próbowało bezskutecznie strzelić gola. Druga połowa ponownie rozpoczyna się od dobrej gry “Orlika” co zaowocowało szybkim odrobieniem strat. Pierwszego gola strzelił Filip Kaźmierczak, a do wyrównania z rzutu karnego doprowadził Bartosz Gierszal. Kolejne minuty to nadal dobra gra gospodarzy jednak ponownie okazję wykorzystuje “Krobianka” i jest już 2:3. Sepno postanowiło zaryzykować i zmieniło taktykę wprowadzając na boisko kolejnego napastnika, grając tym samym trzema obrońcami z tyłu. Goście w 85 minucie korzystają z okazji i ustalają wynik na 2:4.

W kolejnym meczu “Orlik” Sepno zagra na wyjeździe z “Iskrą” Długie Stare. To spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 5 września.

Najnowsze artykuły