AWANSE W KOŚCIAŃSKIEJ KOMENDZIE

Z dniem 1 sierpnia Komendant Powiatowy PSP w Kościanie st. kpt. Szymon Klemenski mianował na stanowisko Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej st. kpt. Jacka Donaja. Jednocześnie na stanowisko Zastępcy Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej mianowany został mł. kpt. Szymon Kaźmierczak, który dotychczas pełnił służbę w wydziale operacyjno-szkoleniowym.

Mł. asp. Dariusz Łupicki mianowany został na Zastępcę Dowódcy zmiany w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej.

Z dniem 31 lipca 2021 roku zakończył w terminie wcześniejszym staż st. str. Adam Żurek, który w marcu br. decyzją Wojewody Wielkopolskiego został skierowanych do pełnienia służby w Szpitalu Tymczasowym na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Od 1 sierpnia br. za swoje zaangażowanie i poświęcenie na rzecz walki z pandemią st. str. Adam Żurek mianowany został do pełnienia służby na stałe.

2 sierpnia 2021 roku odbyło się uroczyste wręczenie angaży dwóm nowym funkcjonariuszom, którzy rozpoczęli służbę w kościańskiej komendzie.
Mł. asp. Dominik Jankowski ukończył Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu, a mł. asp. Szymon Losy Centralną Szkołę PSP w Częstochowie.  Wręczenia angaży dokonał Komendant Powiatowy st. kpt. Szymon Klemenski wraz z zastępcą Komendanta Powiatowego PSP st. kpt. Damianem Gorwą. Serdecznie witamy wśród naszej załogi.

Wszystkim awansowanym składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w służbie.

 

 

źródło: KP PSP w Kościanie

Najnowsze artykuły