SNAJPERZY NA START, CZYLI ,,ZŁOTA PIŁKA KLIN TV’’!

Już jutro (tj. sob., 31.07. br.) na wielkopolskich boiskach startuje piłkarski sezon 2021/22. Wraz z nim rusza także nowy projekt ,,Kościańskiej Telewizji Klin’’, pod nazwą ,,Złota Piłka Klin Tv’’. W ramach przedsięwzięcia wyłoniony zostanie najlepszy strzelec z grona drużyn powiatu kościańskiego występujących w seniorskich rozgrywkach odbywających się pod egidą WZPN Poznań. Po każdej rozegranej kolejce, gole zdobyte przez ,,snajperów’’ zostaną przemnożone przez współczynnik odzwierciedlający skalę trudności ligi (patrz Regulamin). Klasyfikacja systematycznie będzie publikowana na kanałach ,,Klin Tv’’. Kto pod nieobecność kontuzjowanego  Tomasza Marcinkowskiego jest faworytem do ,,Złotej Piłki Klin Tv’’? Tego nie wiadomo… Wiadomo natomiast, że rywalizacja, która w lokalnym ujęciu jest przedsięwzięciem bezprecedensowym, zapowiada się pasjonująco!

,,ZŁOTA PIŁKA KLIN TV’’ – REGULAMIN

  1. Plebiscyt „Złota Piłka KLIN-TV” jest zorganizowany przez Kościańską Telewizję KLIN.
  2. Ma on na celu wyłonienie najlepszego strzelca powiatu kościańskiego w sezonie 2021/2022.
  3. Udział w plebiscycie biorą udział zawodnicy z drużyn powiatu kościańskiego grający w ligach seniorskich odbywających się pod egidą WZPN Poznań. (IV liga – B-klasa).
  4. W zależności od poziomo i skali trudności lig przyjęto współczynniki przeliczeniowy strzelonych bramek:

IV liga – x 2,0

V liga – x 1,75

Klasa Okręgowa – x 1,50

A-klasa – x 1,25

B-klasa – x 1.00

  1. Każda strzelona bramka będzie mnożona przez przyjęty dla ligi współczynnik.
  2. Wyniki będą na bieżąco ogłaszane na portalu Kościańskiej Telewizji KLIN.
  3. Zwycięzca plebiscytu zostanie nagrodzony okolicznościową statuetką.
  4. We wszystkich kwestiach ,,spornych’’, nie uregulowanych niniejszym regulaminem ostateczne decyzja należy do organizatora plebiscytu.

Najnowsze artykuły