PIERWSZE POPANDEMICZNE MISTRZOSTWA EUROPY

Pierwsze Popandemiczne mistrzostwa Europy w trójboju siłowym masters 7-8.07.2021. Pilzno Czechy . Udział wzięła w w/w zawodach Agnieszka Dąbrowska-Posała w kat. 52kg zdobyła srebrny medal wynikiem 287,5kg i złoty w martwym ciągu 132,5kg Aga to zawodniczka naszego klubu Kobry Kościan po raz pierwszy zaprezentowała się jako reprezentantka Polski tej grupy wiekowej! Trema jej nie zjadła a wynik jaki osiągnęła to jej rekord życiowy. Zawodniczka nasza dała radę i godnie reprezentowała barwy naszego kraju.W dniu 9.07.2021 w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Polski w Podnoszeniu Ciężarów do lat 17 ,udział w nich wziął zawodnik Klubu Sportowego Kobra Kościan .Start naszego zawodnika Eryka Jankowskiego zeszłorocznego medalisty Mistrzostw Polski do 15 lat, tym razem aż tak dobrze nie było. 5 miejsce w stawce 20 rywali to bardzo dobry wynik ale ambicje były dużo większe poziom sportowy był bardzo wysoki i pierwsze trzy miejsca były tym razem poza naszym zasięgiem Eryk uzyskał w rwaniu 85kg i podrzucił 110kg w kat. 73kg gratulacje za ambicje i wynik bo łatwo nie było ,a za rok trzeba to zdecydowanie poprawić wynik jak i miejsce.

 

Najnowsze artykuły