MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS W TRÓJBOJU SIŁOWYM

W dniu 13.06.2021 r w Raszynie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w podnoszeniu ciężarów !W/w mistrzostwach bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik naszego klubu kobry Kościan Jakub Synak ! Startując w kat. do 61kg masters 1 (30-35 lat) zdobył złoty medal wynikiem rwanie 62 kg, podrzut 83kg razem 145kg są to zarazem rekordy Polski ! Przypomnę tylko że Jakub to wielokrotny medalista mistrzostw Polski i Europy w trójboju siłowym i wyciskaniu leżąc bardzo rzadko się zdarza aby zawodnik z konkurencji trójboju odnosił sukcesy w podnoszeniu ciężarów , nasz zawodnik udowodnił że można i za to wielkie dla niego gratulacje 👏 Jakub od roku na poważnie wznowił treningi w ciężarach co może być inspiracją dla innych byłych naszych zawodników zapraszamy do wspólnych treningów ul.Bernardyńska 2 Szymkowiak klub siedziba Klubu Kobry!

 

Najnowsze artykuły