“ANGLIA” – “POLSKA”. JAKI WYNIK TYPUJĄ MIESZKAŃCY ZIEMI KOŚCIAŃSKIEJ?

W środowy wieczór na stadionie “Wembley” w Londynie reprezentacja Polski zgra mecz eliminacji Mistrzostw Świata z narodową drużyną Anglii. Postanowiliśmy zapytać znanych mieszkańców powiatu kościańskiego o prognozę na zbliżające się spotkanie. Jako ilustrację artykułu wykorzystaliśmy “fotkę” biletu z meczu Polska – Anglia, który został rozegrany prawie trzydzieści lat temu w Poznaniu. Po bramkach Romana Szewczyka i Gary’ego Linekera spotkanie zakończyło się remisem 1:1 – czyli wynikiem który dzisiaj Polacy “brali by w ciemno”.

Darek Musiał (właściciel “Explozja – centrum fitness”) 2:0 dla Anglii –  Widać ze reprezentacja Polski w nowym ustawieniu nie jest jeszcze zgrana i do końca poszczególni zawodnicy nie znają swojej roli na boisku. To może być decydujące w starciu z bardziej doświadczonymi Anglikami, którzy nie będą mieli problemów z udowodnieniem kto jest lepszym zespołem

Przemysław Kaczor (prezes “Promienia” Krzywiń) 0:0 – Wszyscy chyba nas skreślają wiec mój typ to 0:0. Może z mocniejszym przeciwnikiem i bez Roberta Lewandowskiego wyjdziemy bardziej zmotywowani i w końcu zagramy dobre spotkanie. Mimo, że trzeba jasno powiedzieć że jesteśmy w słabej dyspozycji.

Kamil Frąckowiak (zawodnik “KS APOL-termPIR Spławie) 3:1 dla Anglii – Polska w tym meczu wystąpi bez Roberta Lewandowskiego i choć jeden zawodnik sam meczu nie wygra to niewątpliwie można twierdzić, że bez RL9 będzie ciężej o korzystny rezultat. Patrząc na dyspozycję “Synów Albionu” nasuwa się myśl, że jedyny problem jaki mają Anglicy to “problem bogactwa” w składzie. Zdecydowany faworyt tej potyczki to Anglia, jednak uważam, że Biało-Czerwoni będą mieli swoje momenty.

Adam Stawecki (członek zarządu “Rywal-Ewmar” Kurza Góra) 3:1 dla Anglii –  Jesteśmy zbyt wolni żeby wygrać z Anglią. Oni nas zabiegają.

Arkadiusz Kaczmarek (redaktor naczelny “KLIN-TV”) 2:0 dla Anglii – ,,Wielka improwizacja’’, chaos i nieprzewidywalność Szczęsnego… Takie skojarzenia kłębią się w mojej głowie po pierwszych występach bloku defensywnego reprezentacji ,,projektu’’ Paolo Sousy. Na Wembley, jak niemal zawsze, będziemy się głównie bronić… A to nie napawa optymizmem. W tej sytuacji liczę na niemal ,,nadludzkie’’ zaangażowanie ,,Orłów’’, klasę Glika, ale niestety, przewiduję porażkę 2:0.

Ariel Witomski (zawodnik “Orlik Sepno) 1:0 dla Anglii – Myśle że zagramy bardzo defensywnie i widoczny będzie brak Lewego stąd zero z przodu. Natomiast po błędach obrony w meczu z Węgrami, obawiam się że Anglicy coś “ukują”.

Patryk Kowalski (trener “Rywal-Ewmar” Kurza Góra) 3:0 dla Anglii –  W pierwszych dwóch meczach graliśmy zbyt wolno i chaotycznie. Anglicy z pewnością wykorzystają w stu procentach każdy nasz błąd i po zdobyciu gola zepchną nas do głębokiej defensywy. Nie widzę żadnych argumentów w ataku naszej reprezentacji i nie zdziwię się gdy najlepszym polskim zawodnikiem tego meczu zostanie nasz bramkarz

 

Najnowsze artykuły