PREZENT OD “PROMIENIA” DLA PANA MARIANA

W sobotę urodziny obchodził członek zarządu “Promienia” Krzywiń Pan Marian Pelec. Z tej okazji klub przygotował dla niego wspaniałą niespodziankę. Dzięki zrzutce przeprowadzonej przez zawodników, trenerów, członkom zarządu oraz organizacji PAKT Krzywiń zakupiono samochód dla Pana Mariana. Prezent nie jest przypadkowy, gdyż Pan Marian zawsze był i wszędzie swoim autem, które niestety się zepsuło.. dziś ma nowe w barwach naszego klubu, niech służy i będzie bezpieczne – czytamy na profilu fb “Promienia”.

Dzięki Panu Marianowi Pelcowi klub rozwinął się i rozwija się nadal. Jest ważnym ogniwem “Promienia”. Człowiek, który kocha kulturę, sport a zwłaszcza piłkę nożną. Jak ważną i wspaniałą jest postacią świadczą kolejne wpisy na profilu:

Okres przygotowawczy do rundy wiosennej, gdy graliśmy w A-Klasie i Okręgówce. Były bardzooo zimne mecze sparingowe. Tuż przed ich rozpoczęciem Pan Marian przyjeżdżał i przywoził w termosach ciepłą herbatę. Jak ten gest cieszył i rozgrzewał

Wśród zawodników zdarzały się urazy lub poważniejsze kontuzje. Pan Marian dzwonił po ortopedach i umawiał na wizytę, przyjeżdżał po zawodnika i zawoził na badania. Również odwiedzał w szpitalu.

To dzięki Panu Marianowi w naszym klubie dzisiaj są m.in. Mariusz Pietrzak, Jonasz Wojtkowiak, Antek Jankowski, Patryk Dopierała, Kamil Rowiński. Prawdziwa osoba odpowiedzialna za skauting.

Panu Marianowi życzymy zdrowia a klubowi gratulujemy wspaniałej inicjatywy.

fot.: FotoDusza

Najnowsze artykuły