“EXPLOZJA” MÓWI DOŚĆ!

Featured Video Play Icon

Przedstawiciele branży fitness zapowiedzieli uruchomienie 1 lutego około 2 tys. klubów w całej Polsce. Otwarcie klubu zapowiedział także właściciel kościańskiej “Explozji – Centrum Fitness” Dariusz Musiał. Czekaliśmy cierpliwie od października zeszłego roku i zamknęliśmy nasz klub zgodnie z decyzją naszego rządu aż do teraz. Przez ten okres nie otrzymaliśmy ŻADNEGO ! wsparcia obiecywanego na konferencjach w tv, przez co ponieśliśmy ogromne straty finansowe. Nie będziemy dalej czekać! Podjęliśmy decyzję o otwarciu naszego klubu oczywiście zgodnie z reżimem sanitarnym 1 lutego tj. poniedziałek! – czytamy na profilu facebookowym klubu.

“Explozja” zaprasza wszystkich chętnych od poniedziałku do piątku w godz. 7-22, soboty godz. 8-18 i niedziele godz. 9-15. Na treningi personalne można umawiać się bezpośrednio z Darkiem Musiałem lub Sandrą Stachowiak oraz na koncie “Explozja” na Facebooku. Klub informuje, że wszystkie karnety zakupione w październiku zostaną odwieszone w dniu otwarcia klubu tj. 1 lutego! Karty multisport, fit, profit będą aktywne!

Przy okazji przypominamy film “Trening z Explozją” który w marcu ubiegłego roku został zrealizowany przez Kościańską Telewizję KLIN.

Źródło: Explozja – Centrum Fitness

Najnowsze artykuły