ŚMIERTELNE POTRĄCENIE NA „STAREJ PIĄTCE”. SPRAWCA UCIEKŁ.

W nocy z 12 na 13 stycznia otrzymano zgłoszenie o leżącym na jedni nieżyjącym mężczyźnie. Na numer alarmowy zadzwonił kierowca samochodu, który najechał na ciało. Niezidentyfikowany mężczyzna został rozjechany przez ciężarówkę, która odjechała z miejsca zdarzenia.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce na obwodnicy Kościana na odcinku drogi równoległym do ul. Balcera, pomiędzy wyjazdami z ulic Wielichowskiej a Sierakowskiego. Służby zostały zaalarmowane po godzinie 1.00 o leżącym na drodze mężczyźnie. Zgłoszenia dokonał kierowca samochodu osobowego jadącego w kierunku Leszna, który najechał na zwłoki.

Jak poinformowali policjanci przybyli na miejsce, bardzo silne obrażenia ciała mężczyzny świadczą o tym, że potrącenia musiał dokonać samochód ciężarowy. Jego kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Kościańska policja prowadzi dochodzenie pod nadzorem prokuratora mające na celu dokładne ustalenie przebiegu zdarzenia. Niezwłocznie wszczęto również śledztwo w sprawie ustalenia sprawcy. Ponadto trwa ustalanie tożsamości potrąconego mężczyzny, który nie miał przy sobie żadnych dokumentów.

Na czas prowadzenia czynności dochodzeniowych, przez około dwie godziny, droga była zablokowana.

Źródło: Koscian112

 

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o