29. FINAŁ WOŚP – KOŚCIAN

Kościański Ośrodek Kultury wzorem lat ubiegłych zarejestrował sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niestety, ze względu na sytuację epidemiologiczną zmienia się charakter działania sztabu. Niestety 10  stycznia 2020 na ulicach Kościana nie zobaczymy wolontariuszy z kolorowymi puszkami 29. Finału WOŚP. W tym roku zapraszamy Was (mieszkańców Kościana, Gminy Kościan) abyście nas wsparli poprzez SZTABOWE PUSZKI STACJONARNE.

Czym jest sztabowa puszka stacjonarna?

Jest to możliwość prowadzenia kwesty w firmach, lokalach gastronomicznych, usługowych, sklepach, instytucjach.

 Kiedy prowadzona jest zbiórka?

Zbiórka do puszek kwestarskich w Sztabowych Puszkach Stacjonarnych może odbywać się w dniach 15.12.2020 r. – 10.01.2021 r.

 Jak zgłosić chęć rejestracji Sztabowej Puszki Stacjonarnej?

Należy wypełnić Formularz Zgłoszeniowy Sztabowej Puszki Stacjonarnej dostępnej na stronie www.kok.koscian.pl i wysłać go na adres kok.koscian@gmail.com lub przynieść osobiście do Kościańskiego Ośrodka Kultury. Jest to niezbędne aby otrzymać zgodę na prowadzenie zbiórki do puszek kwestarskich 29. Finału WOŚP.

Uwaga! Każda Sztabowa Puszka Stacjonarna zbiera pieniądze tylko do puszki kwestarskiej w lokalu, na który uzyskała zgodę na kwestę. Nie może to być lokal prywatny.

 Jak rozliczyć Sztabową Puszkę Stacjonarną?

Opiekun zdaje zaplombowaną puszkę kwestarską do Sztabu (KOK), niezwłocznie po zakończeniu kwesty w dniu Finału. Zawartość Puszki zostaje przeliczona w obecności Szefa Sztabu a opiekun otrzymuje dokument „rozliczenia-podziękowania”.

Więcej informacji pod numerem 65 512 05 75.

Ostateczny termin zgłaszania Sztabowej Puszki Stacjonarnej – 6.01.2021

 

źródło:KOK

Najnowsze artykuły