SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 3 W KOŚCIANIE NIECZYNNE

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 3 w Kościanie informuje, że dziś tj. 20 października 2020 r. otrzymał informację, o jednym przypadku zachorowania na COVID-19 (pracownik obsługi).

Po uzgodnieniu z Dyrektorem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kościanie oraz z organem prowadzącym przedszkole została podjęta decyzja, że od dnia 21 października 2020 r. do 23 października 2020 r. (włącznie) przedszkole będzie nieczynne z powodu braku personelu do obsługi dzieci.

Od dnia 21 października do 23 października br. podstawa programowa będzie realizowana przez nauczycieli w trybie zdalnym poprzez umieszczanie ćwiczeń do wspólnego wykonania dziecka z rodzicem, na stronie internetowej przedszkola w zakładce grupy.

Dyrektor zwraca się z prośbą do rodziców o sprawdzanie na bieżąco informacji, które są zamieszczane na stronie internetowej przedszkola.

Jednocześnie informujemy, że kwarantannie zostały poddane dzieci wraz z rodzicami z dwóch grup. Osoby te zostaną poinformowane przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarno-Epidemiologiczny w Kościanie.

 

Źródło: Miasto Kościan

Najnowsze artykuły