CZTERY BRAMKI “OBRY” NA BOISKU LIDERA

“Obra” Kościan swój ligowy mecz 13 kolejki, rozegrała na boisku lidera IV ligi “Victorii” Września. Już w pierwszej połowie gospodarze czterokrotnie pokonali bramkarza Jędrzeja Dorynka, w tym dwa razy z rzutu karnego. Tuż przed przerwą honorową bramkę strzelił Tomasz Marcinkowski. Po wznowieniu gry kościański zespół stracił kolejnego gola. Później jednak nastąpiło pięć minut “które wstrząsnęły” zespołem “Victorii”.  Między 55 a 60 minutą goście zdobyli trzy bramki. Najpierw piłka wpadła do bramki po trafieniu samobójczym, ale spory udział przy niej miał Mansur Maigiari. Chwilę później ten sam zawodnik pokonał bramkarza gospodarzy. Kontaktowego gola zdobył Szymon Słoma. Niestety zawodnikom Krzysztofa Knychały nie udało się doprowadzić do wyrównania. Po tym meczu “Obrzanka” z dorobkiem 15 punktów zajmuje czternaste miejsce. Za tydzień w sobotę o godz. 15.00, w meczu derbowym, “Obra” na Stadionie Miejskim w Kościanie zagra z “Polonią” Leszno.